درباره مهمانخانه بنیاد

مهمانخانه بنیاد با بهره گیری از معماری ایرانی در قلب بافت تاریخی یزد و با امکانات رفاهی ایده آل ، میزبان لحظات خاطره انگیز شما در سفر به شهر یزد خواهد بود. میدان امیر چخماق، حمام و بازار خان و ده ها محل دیدنی یزد در خیابان منتهی به این مهمانخانه واقع شده است.

این هتل با وجود اینکه دارای بافت سنتی و ایرانی می باشد ولی تجهیزات داخلی آن ، مدرن و به روز دنیا و براساس استانداردهای جهانی هتلداری می باشد. کلیه واحدهای اقامتی هتل در اطراف حیاط اندرونی آن قرار گرفته اند و حوضی به همراه فواره آب نما در وسط آنها خودنمایی می کند و به زیبایی های این مجموعه افزوده است. پشت بام مهمانخانه نیز چشم انداز زیبائی از بافت تاریخی شهر یزد را به نمایش می گذارد.

این مجموعه در گذشته های نه چندان دور جز اولین کلینیک های خصوصی شهر یزد و مطب شخصی پزشک شهیر یزدی دکتر سید علیرضا میرجلیلی بوده که بعد از گذران سالها توسط بنیاد خیریه حضرت علی ابن ابیطالب (ع) به عنوان اقامتگاه سنتی بازسازی و با عنوان مهمانخانه بنیاد تجهیز و در سال 1395 راه اندازی می شود. تمامی عواید و درآمد این مجموعه صرف نگهداری از فرزندان بی سرپرست تحت پوشش موسسه خیریه حضرت علی ابی ابیطالب (ع) می شود.


اقامت در مهمانخانه بنیاد

موقعیت مکانی این مجموعه اقامتی امکان بازدید از مجموعه اماکن تاریخی یزد را حتی بصورت پیاده روی ظرف مدت زمانی کوتاه فراهم می کند. و با بهره گیری از سبک خاص معماری ایرانی، اقامتی نوستالژیک را در ذهن گردشگران تداعی می کند لازم به ذکر است اقامت کودکان زیر6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه رایگان میباشد.

این مجموعه دارای 7 سوئیت مجهز و به همراه یک حیاط اندرونی و یک لابی سنتی است.


دلایل انتخاب مهمانخانه بنیاد

قرارگیری در مجاورت بناهای تاریخی یزد، نوساز بودن، معماری سنتی زیبای ایرانی، قیمت بسیار مناسب و دوری از شلوغی شهر


امکانات

یخچال، تلویزیون ، سوئیت ، اینترنت ، سرویس فرنگی ، پارکینگ ، لابی، تلفن در اتاق